GA1812A122FBGAR31G
Mfr.Part #
GA1812A122FBGAR31G
Description
CAP CER 1200PF 1KV C0G/NP0 1812
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Voltage - Rated :
1000V 1kV
Capacitance :
1200pF
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Automotive
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±1% 1200pF