GA1812A102FXAAR31G
Mfr.Part #
GA1812A102FXAAR31G
Description
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 1812
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
50V
Capacitance :
1000pF
Tolerance :
±1%
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±1% 1000pF