GA1812A101JXHAR31G
Mfr.Part #
GA1812A101JXHAR31G
Description
CAP CER 100PF 3KV C0G/NP0 1812
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
3000V 3kV
Thickness (Max) :
0.086 2.18mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
100pF
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
GA 1812 4532Metric Ceramic Capacitor 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm C0G NP0 ±5% 100pF