GA1210Y822MXCAR31G
Mfr.Part #
GA1210Y822MXCAR31G
Description
CAP CER 8200PF 200V X7R 1210
Voltage - Rated :
200V
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
8200pF
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm X7R ±20% 8200pF