GA1210Y821KBLAT31G
Mfr.Part #
GA1210Y821KBLAT31G
Description
CAP CER 820PF 630V X7R 1210
Capacitance :
820pF
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
630V
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
1 (Unlimited)
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm X7R ±10% 820pF