GA1210Y684JBXAR31G
Mfr.Part #
GA1210Y684JBXAR31G
Description
CAP CER 0.68UF 25V X7R 1210
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
0.68µF
Voltage - Rated :
25V
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Tolerance :
±5%
Applications :
Automotive
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm X7R ±5% 0.68muF