GA1210Y681JBLAR31G
Mfr.Part #
GA1210Y681JBLAR31G
Description
CAP CER 680PF 630V X7R 1210
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Voltage - Rated :
630V
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Tolerance :
±5%
Capacitance :
680pF
GA
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm X7R ±5% 680pF