GA1210Y472MXLAR31G
Mfr.Part #
GA1210Y472MXLAR31G
Description
CAP CER 4700PF 630V X7R 1210
Tolerance :
±20%
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Voltage - Rated :
630V
Capacitance :
4700pF
Ratings :
AEC-Q200
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm X7R ±20% 4700pF