GA1210Y471KXLAR31G
Mfr.Part #
GA1210Y471KXLAR31G
Description
CAP CER 470PF 630V X7R 1210
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Tolerance :
±10%
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Capacitance :
470pF
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Voltage - Rated :
630V
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm X7R ±10% 470pF