GA1210Y223JBEAR31G
Mfr.Part #
GA1210Y223JBEAR31G
Description
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1210
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
500V
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Capacitance :
0.022µF
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm X7R ±5% 0.022muF