GA1210Y222JBCAT31G
Mfr.Part #
GA1210Y222JBCAT31G
Description
CAP CER 2200PF 200V X7R 1210
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Voltage - Rated :
200V
Tolerance :
±5%
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Capacitance :
2200pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
1 (Unlimited)
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm X7R ±5% 2200pF