GA1210Y103JXEAR31G
Mfr.Part #
GA1210Y103JXEAR31G
Description
CAP CER 10000PF 500V X7R 1210
Capacitance :
10000pF
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
500V
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm X7R ±5% 10000pF