GA1210Y102MXLAT31G
Mfr.Part #
GA1210Y102MXLAT31G
Description
CAP CER 1000PF 630V X7R 1210
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Tolerance :
±20%
Capacitance :
1000pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Temperature Coefficient :
X7R
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Voltage - Rated :
630V
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm X7R ±20% 1000pF