GA1210A682GBBAT31G
Mfr.Part #
GA1210A682GBBAT31G
Description
CAP CER 6800PF 100V C0G/NP0 1210
Capacitance :
6800pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Voltage - Rated :
100V
Tolerance :
±2%
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm C0G NP0 ±2% 6800pF