GA1210A681GBAAT31G
Mfr.Part #
GA1210A681GBAAT31G
Description
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 1210
Voltage - Rated :
50V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
680pF
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Tolerance :
±2%
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm C0G NP0 ±2% 680pF