GA1210A392KXBAR31G
Mfr.Part #
GA1210A392KXBAR31G
Description
CAP CER 3900PF 100V C0G/NP0 1210
Tolerance :
±10%
Capacitance :
3900pF
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Voltage - Rated :
100V
Temperature Coefficient :
C0G NP0
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm C0G NP0 ±10% 3900pF