GA1210A392KBCAT31G
Mfr.Part #
GA1210A392KBCAT31G
Description
CAP CER 3900PF 200V C0G/NP0 1210
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
200V
Capacitance :
3900pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm C0G NP0 ±10% 3900pF