GA1210A332FXBAT31G
Mfr.Part #
GA1210A332FXBAT31G
Description
CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 1210
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
100V
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Capacitance :
3300pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm C0G NP0 ±1% 3300pF