GA1210A272KBBAT31G
Mfr.Part #
GA1210A272KBBAT31G
Description
CAP CER 2700PF 100V C0G/NP0 1210
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
100V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
2700pF
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm C0G NP0 ±10% 2700pF