GA1210A181FBAAT31G
Mfr.Part #
GA1210A181FBAAT31G
Description
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 1210
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Capacitance :
180pF
Voltage - Rated :
50V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Tolerance :
±1%
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm C0G NP0 ±1% 180pF