GA1210A122JXLAR31G
Mfr.Part #
GA1210A122JXLAR31G
Description
CAP CER 1200PF 630V C0G/NP0 1210
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Capacitance :
1200pF
Thickness (Max) :
0.076 1.94mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
630V
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
GA 1210 3225Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm C0G NP0 ±5% 1200pF