GA1206Y682KBCBT31G
Mfr.Part #
GA1206Y682KBCBT31G
Description
CAP CER 6800PF 200V X7R 1206
Capacitance :
6800pF
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Voltage - Rated :
200V
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Tolerance :
±10%
Operating Temperature :
-55°C~150°C
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm X7R ±10% 6800pF