GA1206Y682JXXBR31G
Mfr.Part #
GA1206Y682JXXBR31G
Description
CAP CER 6800PF 25V X7R 1206
Capacitance :
6800pF
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Voltage - Rated :
25V
Series :
GA
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm X7R ±5% 6800pF