GA1206Y392KBEBR31G
Mfr.Part #
GA1206Y392KBEBR31G
Description
CAP CER 3900PF 500V X7R 1206
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
3900pF
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
500V
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm X7R ±10% 3900pF