GA1206Y332MXCBR31G
Mfr.Part #
GA1206Y332MXCBR31G
Description
CAP CER 3300PF 200V X7R 1206
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Tolerance :
±20%
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Voltage - Rated :
200V
Capacitance :
3300pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm X7R ±20% 3300pF