GA1206Y222JBEBT31G
Mfr.Part #
GA1206Y222JBEBT31G
Description
CAP CER 2200PF 500V X7R 1206
Voltage - Rated :
500V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Capacitance :
2200pF
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Tolerance :
±5%
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm X7R ±5% 2200pF