GA1206Y221JBLBR31G
Mfr.Part #
GA1206Y221JBLBR31G
Description
CAP CER 220PF 630V X7R 1206
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Capacitance :
220pF
Voltage - Rated :
630V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Tolerance :
±5%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm X7R ±5% 220pF