GA1206A3R9BBABT31G
Mfr.Part #
GA1206A3R9BBABT31G
Description
CAP CER 3.9PF 50V C0G/NP0 1206
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
3.9pF
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Tolerance :
±0.1pF
Voltage - Rated :
50V
AEC-Q200
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm C0G NP0 ±0.1pF 3.9pF