GA1206A3R3DXCBC31G
Mfr.Part #
GA1206A3R3DXCBC31G
Description
CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 1206
Capacitance :
3.3pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
200V
Tolerance :
±0.5pF
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm C0G NP0 ±0.5pF 3.3pF