GA1206A332KBABR31G
Mfr.Part #
GA1206A332KBABR31G
Description
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1206
Tolerance :
±10%
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Voltage - Rated :
50V
Capacitance :
3300pF
ROHS3 Compliant
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm C0G NP0 ±10% 3300pF