GA1206A331FXLBR31G
Mfr.Part #
GA1206A331FXLBR31G
Description
CAP CER 330PF 630V C0G/NP0 1206
Voltage - Rated :
630V
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
330pF
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
AEC-Q200
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm C0G NP0 ±1% 330pF