GA1206A220KBABT31G
Mfr.Part #
GA1206A220KBABT31G
Description
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 1206
Capacitance :
22pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Tolerance :
±10%
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Voltage - Rated :
50V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm C0G NP0 ±10% 22pF