GA1206A1R5DBLBR31G
Mfr.Part #
GA1206A1R5DBLBR31G
Description
CAP CER 1.5PF 630V C0G/NP0 1206
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Capacitance :
1.5pF
Tolerance :
±0.5pF
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
630V
Tape and Reel (TR)
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm C0G NP0 ±0.5pF 1.5pF