GA1206A1R0CXCBC31G
Mfr.Part #
GA1206A1R0CXCBC31G
Description
CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 1206
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Voltage - Rated :
200V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Tolerance :
±0.25pF
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Capacitance :
1pF
Ratings :
AEC-Q200
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm C0G NP0 ±0.25pF 1pF