GA1206A182GBBBT31G
Mfr.Part #
GA1206A182GBBBT31G
Description
CAP CER 1800PF 100V C0G/NP0 1206
Tolerance :
±2%
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
Voltage - Rated :
100V
Capacitance :
1800pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm C0G NP0 ±2% 1800pF