GA1206A103KXBBT31G
Mfr.Part #
GA1206A103KXBBT31G
Description
CAP CER 10000PF 100V NP0 1206
Tolerance :
±10%
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
100V
Capacitance :
10000pF
Thickness (Max) :
0.067 1.70mm
C0G NP0
GA 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm C0G NP0 ±10% 10000pF