GA0805H681MXABP31G
Mfr.Part #
GA0805H681MXABP31G
Description
CAP CER 680PF 50V X8R 0805
Thickness (Max) :
0.057 1.45mm
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
680pF
Voltage - Rated :
50V
Tolerance :
±20%
GA 0805 2012Metric Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm X8R ±20% 680pF