GA0805A681FBABR31G
Mfr.Part #
GA0805A681FBABR31G
Description
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0805
Tolerance :
±1%
Capacitance :
680pF
Thickness (Max) :
0.057 1.45mm
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Voltage - Rated :
50V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
GA 0805 2012Metric Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm C0G NP0 ±1% 680pF