GA0805A3R9CXCBC31G
Mfr.Part #
GA0805A3R9CXCBC31G
Description
CAP CER 3.9PF 200V C0G/NP0 0805
Capacitance :
3.9pF
Thickness (Max) :
0.057 1.45mm
Tolerance :
±0.25pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Voltage - Rated :
200V
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
GA 0805 2012Metric Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm C0G NP0 ±0.25pF 3.9pF