GA0805A3R3DBCBR31G
Mfr.Part #
GA0805A3R3DBCBR31G
Description
CAP CER 3.3PF 200V C0G/NP0 0805
Thickness (Max) :
0.057 1.45mm
Voltage - Rated :
200V
Capacitance :
3.3pF
Tolerance :
±0.5pF
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
GA 0805 2012Metric Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm C0G NP0 ±0.5pF 3.3pF