GA0805A2R2DXEBP31G
Mfr.Part #
GA0805A2R2DXEBP31G
Description
CAP CER 2.2PF 500V C0G/NP0 0805
Thickness (Max) :
0.057 1.45mm
Voltage - Rated :
500V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
2.2pF
Tolerance :
±0.5pF
Size / Dimension :
0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
GA 0805 2012Metric Ceramic Capacitor 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm C0G NP0 ±0.5pF 2.2pF