GA0603A3R9CBBAT31G
Mfr.Part #
GA0603A3R9CBBAT31G
Description
CAP CER 3.9PF 100V C0G/NP0 0603
Voltage - Rated :
100V
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Tolerance :
±0.25pF
Capacitance :
3.9pF
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Thickness (Max) :
0.038 0.97mm
GA 0603 1608Metric Ceramic Capacitor 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm C0G NP0 ±0.25pF 3.9pF