GA0603A3R9BBCAR31G
Mfr.Part #
GA0603A3R9BBCAR31G
Description
CAP CER 3.9PF 200V C0G/NP0 0603
Voltage - Rated :
200V
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Capacitance :
3.9pF
Size / Dimension :
0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
Thickness (Max) :
0.038 0.97mm
Tolerance :
±0.1pF
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
GA 0603 1608Metric Ceramic Capacitor 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm C0G NP0 ±0.1pF 3.9pF