G83270021
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
G83270021
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
2-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
Height Seated (Max) :
0.031 0.80mm
Mounting Type :
Surface Mount
Published :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70kOhm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
SaRonix-eCera™ G8
Physical Dimension :
L3.2XB1.5XH0.8 (mm)/L0.126XB0.059XH0.031 (inch)
Pbfree Code :
yes
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.126Lx0.059W 3.20mmx1.50mm
Frequency :
32.768kHz
Operating Frequency :
0.032768MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Height :
787.4μm
Lead Free :
Lead Free
Type :
kHz Crystal (Tuning Fork)
Mount :
Surface Mount
Additional Feature :
AT CUT; TR, 7 INCH
HTS Code :
Operating Mode :
Fundamental
Factory Lead Time :
23 Weeks
Drive Level :
0.1 µW
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
12.5pF