G300N50W4
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
G300N50W4
Manufacturer
Anaren Wireless / TTM Technologies
Description
RF ATTENUATOR 50OHM
Manufacturer :
Product Category :
Attenuators
Frequency Range :
2.4GHz~2.5GHz
Impedance :
50Ohm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Power (Watts) :
300W
Packaging :
Tray
RF/Microwave Device Type :
RF/MICROWAVE TERMINATION
Factory Lead Time :
8 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Datasheets
G300N50W4
RF/MICROWAVE TERMINATION 2.4GHz~2.5GHz Tray 50Ohm