FZ2ELLNLNONM016
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FZ2ELLNLNONM016
Manufacturer
Panduit Corporation
Description
OM4 2F 1.6MM LSZH LC/LC DUP STD
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Fiber Optic Cables
Number of Conductors :
2
Connector Support Type :
CABLE ASSEMBLY
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Diameter :
1.6mm