FY1430046
Mfr.Part #
FY1430046
Description
CRYSTAL 14.3180MHZ 20PF SMD
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Series :
SaRonix-eCera™ FY
Frequency :
14.318MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Mode :
Fundamental
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60Ohm
HTS Code :
Additional Feature :
AT-CUT; TR
RoHS Status :
RoHS Compliant
Surface Mount :
yes
10 µW
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Operating Frequency :
14.3MHz