FY1380001
Mfr.Part #
FY1380001
Description
CRYSTAL SURFACE MOUNT
17 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
4-SMD, No Lead
HTS Code :
Height Seated (Max) :
0.043 1.10mm
Operating Frequency :
13.8MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm