FXUYL7E7EANM012
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FXUYL7E7EANM012
Manufacturer
Panduit Corporation
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CABLE ASSEMBLY FIBER OPTIC
Manufacturer :
Panduit Corporation
Product Category :
Fiber Optic Cables
Frequency Stability :
±30ppm
Package :
Bulk
Load Capacitance :
12pF
Frequency Tolerance :
±15ppm
Type :
MHz Crystal
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Series :
SXT224
ESR (Equivalent Series Resistance) :
120 Ohms
Product Status :
Active
Ratings :
Height - Seated (Max) :
0.026 (0.65mm)
Operating Mode :
Fundamental
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
12.288 MHz
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Datasheets
FXUYL7E7EANM012
SXT224 MHz Crystal 4-SMD No Lead - Fiber Optic Cable 12.288MHz -30C-85C