FW3200003
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
FW3200003
Manufacturer
Diodes Incorporated
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80Ohm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
17 Weeks
Frequency Stability :
±10ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
SaRonix-eCera™ FW
Height Seated (Max) :
0.022 0.55mm
Size / Dimension :
0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
Load Capacitance :
10pF
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-30°C~85°C
Type :
MHz Crystal
Frequency :
32MHz